Standings

1. Oberwil Rebells
2. HBK Nitrianski Rytieri Nitra
3. LG AZ Hokej Bratislava
4. HBK Hokejmarket Skalica
5. HBC Rondo Teplice
6. London Crusaders
7. Klagenfurt
8. Kladno

Next Matches

A group

Team
Points
1 Oberwil Rebells 8
2 Hokejmarket Skalica 7
3 HBC Alpiq Kladno 3
4 Klagenfurt 0

titulka

Created on 30 August 2014

belpa-vrutky-titulka-001SHC Belpa 1107 – ŠKB Imperial Vitamins Martin 0:2 (0:0), Góly a asistencie: 25. Hulej, 27. Silvester (Hulej)

Stretnutie začalo vo veľmi opatrnom tempe. Pred koncom prvej časti sa zdalo, že je Martin aktívnejší, ale Belpa podávala veľmi koncentrovaný výkon a slovenský tím do výraznejších šancí nepúšťala. V druhej časti sa pokračoval vyrovnaný a veľmi taktický hokejbal. V 25.minúte prišla ojedinelá chyba v obrane Belpy a Martin išiel do jednogólového vedenia. Belpa pritvrdila na čo rozhodcovia reagovali a Martinčania mali možnosť hrať presilovú hru o dvoch hráčoch. Slovenský tím túto možnosť využil na zvýšenie svojho náskoku. Belpa sa už nedostala do výraznejšieho tlaku a do štvrťfinále postupuje Martin.

SHC Belpa 1107: Hofmann, (Schär) – Fuchs, Strähler, Heynen, Slanec, Streich, Ramseier, Trachsel, Krucek, Hudecek, Rybon, Wittver, Faina, Benedikt, Burch, Strähler R.

ŠKB Imperial Vitamins Martin: Bohdaň (Náter) – Fedor, Zluky, Chlebec, Fodrek, Šalaga, Hajduk, Tomečko, Lang, Silvester, Michnáč, Hazucha, Orechovský, Ruttkay, Luntner, Hulej, Bielený, Šulek, Kollár, Tomka

PHOTOGALERY

Dôležité oznamy

Pokyny

Oficiálne pravidlá ISBHF (5+1), maximálny počet hráčov: 22+3, oranžová tvrdá loptička D-gel. Každé mužstvo musí mať 2 sady dresov s dlhými rukávmi -rukavice a prilby sú povinné -všetka výstroj musí byť zakrytá dresmi a štuckami

Logo

logo world cup -titulka-2015-png