2 Hokejmarket Skalica 7
3 HBC Alpiq Kladno 3
4 Klagenfurt 0

titulka

Nr LGHBK Nitrianskí Rytieri Nitra - LG AZ Hokej Bratislava 6:3 (0:0, 2:2, 4:1), Góly: 26. Božík (Cebo), 30. Thron (Martiška), 33. Cebo (Thron), 41. Božík (Bujdák), 43. Tary (Thron, Božík), 44. Martiška (Beniač, Ecker) – 17. Škultéty (Minárik), 24. Kanich (Pukalovič), 41. Teplický (Fumač)

Úvodná tretina reprízového finálového zápasu z hokejbalovej extraligy priniesla vyrovnaný a veľmi rýchly hokejbal, ktorý sa musel divákom páčiť. V úvodnej časti sme síce gól nevideli. V druhej časti videli diváci štyri góly. Najprv šli do vedenia 0:2 hostia, ale do prestávky dokázala Nitra využiť dve presilové hry a bolo 2:2. O všetko prakticky rozhodla posledná tretina a dvojnásobné vylúčenie na strane Bratislavy. Nitra ponúknutú šancu využila a vynikajúci zápas doviedla do víťazného konca 6:3.